Alexander Szeder

Veľká Lúč č.93, Lúč na Ostrove 930 03

+421 908 724 571

Kuchynské linky, vstavané skrine, nábytok na mieru

Ak túžite po nábytku, aký ste si vysnívali, tak sa práve nachádzate na správnom mieste. Na mojej stránke nájdete, po čom ste hladali: dizájn, nápadovosť, funkcionalitu a odbornosť. Mojim cieľom je, aby som Vaše predstavy čím kreatívnejšie presadil do skutočnosti. Aby výsledkom bol taký nábytok, ktorý Vám pripraví radosť a spokojnosť pri používaní a ktorý hrdosťou môžete ukázať svojim priateľom a známym.


Ak Váš domov ešte zíva prázdnotou, rád ho pre Vás zariadim. Kuchynské linky, vstavané skrine alebo iný jedinečný interior nie je pre mňa žiadnym problémom. Keď túžite po vkusnom dizajne Vašej kancelárie alebo obchodného priestoru, môžem sa stať Vašim ideálnym dodávateľom. Môžem Vám byť nápomocný pri vytvorení klasického ako aj moderného vzhľadu, aby výsledok vyžaroval silu, autoritu a spoľahlivosť. Ak plánujete zariaďovanie Vašej kancelárie či obchodného priestoru, môžem sa stať Vašim ideálnym dodávateľom.


Neváhajte a prezrite si moju stránku. Prelistujte si stále sa rastúcu galériu obrazov alebo si prezrite videá o špeciálnych kovaniach, aby ste mali prehľad o ich funkčnosti pri ich používaní! Požiadajte o cenovú ponuku cez e-mail! Odpoveď obdržíte osobne a to v najkratšej možnej lehote.

S pozdravom: stolár Alexander Szeder